Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Kwarantanna obowiązkowa

Piątek, 23 października 2020, 9:44
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Kwarantanna obowiązkowa
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w czasie codziennej służby sprawdzają czy osoby poddane kwarantannie, przebywają w wyznaczonym miejscu.

Apelujemy o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. Wobec osób, które nie stosują się do postanowień decyzji o kwarantannie, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje. Pamiętajmy, że informacja o złamaniu tych zasad trafia do służb sanitarnych, które w drodze decyzji administracyjnej mogą ukarać taką osobę wysoką karą finansową.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie oraz przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. Prosimy o współpracę i realizowanie poleceń służb. Osoby objęte kwarantanną powinny, nawet nie z przymusu prawnego, ale z poczucia społecznego obowiązku dbania o innych współobywateli, poddać się rygorom izolacji.

Jeśli jesteśmy objęci kwarantanną, mamy obowiązek być w miejscu kwarantanny! Przypominamy o aplikacji „Kwarantanna domowa”. Aplikacja jest bezpłatna i bezpieczna. Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/kwarantanna-domowa .

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group