Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Laureatka po raz drugi

Środa, 18 października 2023, 15:13
Autor: red
Strzegom: Laureatka po raz drugi
Fot. UM Strzegom
Ewa Lipińska po raz drugi została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pn. „Górnictwo i geologia w fotografii".

Ewa Lipińska, uczennica V klasy Technikum Górnictwa Odkrywkowego w Strzegomiu, zajęła III miejsce w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii na Politechnice Wrocławskiej za zdjęcie, które zatytułowała "Nie ma dymu bez ognia" (https://wggg.pwr.edu.pl/o-wydziale/konkurs-fotograficzny-dla-szkol-ponadpodstawowych).

Jest to wysokie osiągnięcie, gdyż konkurencja znowu była duża. Jak się okazało, organizatorzy konkursu otrzymali łącznie ok. 150 zdjęć z całej Polski.

Również i w tym roku uroczysty odbiór nagrody konkursowej odbył się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Przemiła atmosfera towarzyszyła całej uroczystości. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć orkiestry górniczej. Doświadczenia z wyjazdu ponownie potwierdziły w uczennicy pragnienie podjęcia studiów na tym wydziale.

Ewie jeszcze raz serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w jej samorozwoju.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group