Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Leczą ją w Chinach

Wiadomości: Region - Świebodzice
Środa, 24 lutego 2010, 7:39
Aktualizacja: 7:42
Autor: MEG
Fot. MEG
Świebodziczanka Julita Borowiec, chora na złośliwy nowotwór, jest już poddawana terapii w Chinach. Kobieta wyjechała na kosztowne leczenie dzięki sercu wielu osób, które wpłacały pieniądze na jej konto.

Jak informuje koordynatorka akcji pomocowej dla Julity, Ewa Dziwosz, w nocy z 9/10 lutego br. (w Chinach była wówczas godz. 9,00 rano ) kobieta przeszła w Centrum Onkologii w Pekinie operację guza umiejscowionego w okolicy obojczyka. Operacja przebiegła bez powikłań, Julita od kilku dni poddawana jest radioterapii okolic śródpiersia, które także zajęte są nowotworem. Jest bardzo dzielna, mimo bólu i ciągłej niepewności potrafi się nadal uśmiechać, co widać na zdjęciach przesłanych do Polski z Chin. Siły dodaje jej fakt, że w Świebodzicach czekaj na nią bliscy, przyjaciele, a przede wszystkim stęsknione trzy małe dziewczynki – jej córeczki.

Świebodziczanka wyjechała na kosztowne leczenie do Chin dzięki życzliwości setek a może nawet tysięcy osób. Zorganizowano zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów jej leczenia i w ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zebrać potrzebne 150 tys. zł.

Wszyscy znajomi trzymają za nią gorąco kciuki. Oby wróciła do Polski zdrowa i pełna sił do dalszej walki z chorobą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group