Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1037
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Lewandowski bardziej na prawo

Piątek, 26 sierpnia 2011, 8:55
Aktualizacja: 12:52
Autor: GrA
Świdnica: Lewandowski bardziej na prawo
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jedenastu członków świdnickiego klubu Prawa i Sprawiedliwości na czele z Krzysztofem Lewandowskim opuściło szeregi partii. Wszystkim im jest teraz bardziej na prawo. Wstąpili do Prawicy Rzeczpospolitej.

- Są powody, dla których odeszliśmy z PiS-u. To przede wszystkim brak realizacji założeń programowych. Życzymy jednak PiS-owi, jak najlepiej – mówił podczas wczorajszej konferencji prasowej Krzysztof Lewandowski. Z partii wystąpił cały obecny zarząd miejski. – Trudno było nam podjąć ten krok, ale jest nam teraz jeszcze bardziej na prawo – dodaje Krzysztof Lewandowski.

Dla Krzysztofa Lewandowskiego, pominiętego na listach do Senatu przez Prawo i Sprawiedliwość, to okazja, by ubiegać się o fotel Senatora. Wystartuje bowiem jako kandydat Prawicy Rzeczpospolitej. – Informacja o tym, że listy Prawa i Sprawiedliwości zostały całkowicie zmienione przelała czarę goryczy. Naszym zdaniem te listy krzywdzą wiele osób- tłumaczył Krzysztof Lewandowski.

- Jestem przekonany, że dobra kampania da Świdnicy i Wałbrzychowi dobrego senatora. Chcemy zbudować szeroką konserwatywną prawicę, która zmieni układ sił politycznych – zapowiada Marek Jurek, założyciel Prawicy Rzeczpospolitej, obecny na wczorajszej konferencji prasowej.

Na listach Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu pojawi się szesnaście nazwisk. Lista jeszcze jest dopracowywana. W najbliższym czasie zostanie przekazana dziennikarzom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group