• Czwartek, 24 października 2019
  • Godz. 4:46
  • Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
  • Czytających: 753
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Lider zagra na boisku spadkowicza z okręgówki

Wiadomości: klasa A
Piątek, 25 października 2013, 17:00
Aktualizacja: 17:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed tygodniem ekipa Granitu Roztoka po raz pierwszy w tym sezonie zaznała goryczy porażki przegrywając z Cukrownikiem Pszenno 0:1. W niedzielę roztoczan czeka z pewnością kolejny ciężki bój – wyjazdowa potyczka z Gromem Witków.

12. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Cukrownik Pszenno 27 października, 14:00
Grom Witków - Granit Roztoka 27 października, 14:00
Wenus Nowice - Zdrój Jedlina Zdrój 27 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny 27 października, 14:00
KS Walim - Włókniarz Głuszyca 27 października, 14:00
Unia Jaroszów - Nysa Kłaczyna 27 października, 14:00
Czarni Wałbrzych - Tęcza Bolesławice 27 października, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów - Gwarek Wałbrzych 27 października, 14:00

Tabela
1. Granit Roztoka----------11 - 26 - 21-8
2. Sudety Dziećmor.-------11 - 25 - 30-14
3. Zdrój Jedlina Zdrój-----11 - 24 - 25-15
4. Czarni Wałbrzych-------11 - 21 - 30-22
5. Wenus Nowice----------11 - 19 - 34-17
6. Grom Witków------------11 - 18 - 30-20
7. Gwarek Wałbrzych-----11 - 17 - 18-15
8. KS Walim-----------------11 - 17 - 22-27
9. Unia Jaroszów----------11 -16 - 22-18
10. Cukrownik Pszenno---11 - 15 - 17-17
11. Włókniarz Głuszyca---11 - 12 - 16-23
12. Orzeł Mieroszów-------11 - 10 - 17-24
13. Tęcza Bolesławice-----11 - 10 - 19-34
14. Zieloni Mrowiny--------11 - 8 - 19-32
15. Górnik Boguszów-G.---11 - 7 - 11-37
16. Nysa Kłaczyna----------11 - 5 - 10-18

12. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Błękitni Owiesno 27 października, 14:00
Boxmet Piskorzów - Zgoda Grodziszcze 27 października, 14:00
Niemczanka Niemcza - Tarnovia Tarnów 27 października, 14:00
Rawa Boleścin - Koliber Uciechów 27 października, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Polonia Ząbkowice Śląskie 27 października, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Czarni Sieniawka 27 października, 11:00
Płomień Makowice - Delta Słupice 27 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 27 października, 11:00

Tabela
1. Polonia Ząbkowice Śl.---11 - 27 - 39-18
2. LKS Gola Świdnicka-----11 - 27 - 33-12
3. Niemczanka Niemcza----11 - 24 - 27-17
4. Płomień Makowice-------11 - 24 - 42-22
5. Skałki Stolec--------------11 - 21 - 38-14
6. Zieloni Łagiewniki--------11 - 20 - 26-22
7. Tarnovia Tarnów---------11 - 19 - 27-34
8. Czarni Sieniawka---------11 - 18 - 22-25
9. Delta Słupice--------------11 - 16 - 24-22
10. Koliber Uciechów--------11 - 14 - 19-21
11. Rawa Boleścin-----------11 - 11 - 28-37
12. Zgoda Grodziszcze------11 - 11 - 23-33
13. Ślęża Ciepłowody-------11 - 8 - 12-26
14. Wieża Rudnica-----------11 - 8 - 26-45
15. Boxmet Piskorzów-------11 - 7 - 16-31
16. Błękitni Owiesno---------11 - 0 - 15-38

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group