Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LKS przyćmi Płomień?

Wiadomości: klasa B
Piątek, 19 kwietnia 2013, 21:13
Aktualizacja: 21:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Niezwykle emocjonująco zapowiada się mecz 20. kolejki grupy II świdnickiej klasy B pomiędzy liderem LKS–em Gola Świdnicka, a Płomieniem Makowice.

20. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Wodospad Zastruże - Spółdzielca Marcinowice 21 kwietnia, 11:00
Płomień Dobromierz - Grom Panków 21 kwietnia, 11:00
Tęcza Bolesławice - Błyskawica Kalno 21 kwietnia, 11:00
Unia Jaroszów - Zryw Łażany 21 kwietnia, 15:00
Błękitni Słotwina - LKS Piotrowice Świdnickie 21 kwietnia, 11:00
WKS Goczałków - Herbapol Stanowice 21 kwietnia, 14:00
LKS Wiśniowa - Wierzbianka Wierzbna 21 kwietnia, 11:00

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------16 – 41 – 52:24
2. Wierzbianka Wierzbna-16 – 36 – 46:26
3. WKS Goczałków---------16 – 35 – 54:22
4. Unia Jaroszów-----------16 – 35 – 50:18
5. Herbapol Stanowice-----16 – 31 – 43:27
6. Błękitni Słotwina---------16 – 26 – 33:27
7. LKS Wiśniowa-------------16 – 25 – 46:35
8. Spółdzielca Marcinowice-16 – 23 – 39:31
9. Płomień Dobromierz------16 – 19 – 35:35
10. Zryw Łażany------------16 – 18 – 29:32
11. Błyskawica Kalno-------16 – 18 – 38:40
12. Orzeł Witoszów---------16 – 17 – 25:33
13. Wodospad Zastruże----16 – 16 – 24:58
14. LKS Piotrowice Św.------16 – 10 – 22:54
15. Grom Panków------------16 – 10 – 12:46
16. Granit Rogoźnica---------16 – 7 – 34:74

20. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
LKS Dobrocin - Ślężanka Tąpadła 21 kwietnia, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Płomień Makowice 21 kwietnia, 11:00
LKS Gilów - Dąb Mościsko 21 kwietnia, 11:00
Victoria Tuszyn - Piast Jaźwina 21 kwietnia, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Gryf Burkatów 21 kwietnia, 14:00
Kłos Lutomia - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 21 kwietnia, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - Orzeł Piława Dolna 21 kwietnia, 11:00

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka---------16 – 43 – 58:3
2. Płomień Makowice----------16 – 42 – 74:29
3. Victoria Tuszyn--------------16 – 40 – 56:13
4. Orzeł Piława Dolna---------16 – 39 – 69:22
5. Klubokawiarnia Roztocznik-16 – 39 – 64:25
6. LKS II Bystrzyca Górna-----16 – 24 – 39:36
7. Sparta Oleszna---------------16 – 23 – 47:38
8. Piast Jaźwina-----------------16 – 19 – 31:53
9. Ślężanka Tąpadła------------16 – 16 – 33:62
10. Gryf Burkatów--------------16 – 16 – 34:48
11. Dąb Mościsko----------------16 – 15 – 36:52
12. Orzeł Przerzeczyn Zdrój---16 – 14 – 25:57
13. LKS Dobrocin-----------------16 – 10 – 20:55
14. LKS Gilów----------------------16 – 7 – 22:48
15. Kłos Lutomia------------------16 – 4 – 13:63
16. Sparta Ostroszowice--------16 – 23 – 28:45

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group