Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Logo i znak graficzny programu „Zostańcie z nami” wybrane

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 15:15
Autor: red
Świdnica: Logo i znak graficzny programu „Zostańcie z nami” wybrane
Fot. UM Świdnica
Podczas gali Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich prezydent Świdnicy Beata Moskal–Słaniewska, prezes SPiKŚ Andrzej Panas oraz prezes firmy AMS Wojciech Pawłowski wręczyli nagrody uczestnikom konkursu „ZaLogowani” – na logo i znak graficzny programu "Zostańcie z nami".

- Program „Zostańcie z nami” pokazuje młodym ludziom różne ścieżki kariery i zapewnia wsparcie na kolejnych etapach rozwoju. To budujące, że coraz liczniejsze grono osób, zarówno młodzieży, jak i przedsiębiorców, angażuje się w przedsięwzięcia organizowane w jego ramach. Konkurs na logo i znak graficzny to jedno z tych wydarzeń, które zachęca młodych do dodatkowych działań. Serdecznie gratuluję wszystkim autorom prac. Wybór tych najlepszych nie był prosty, gdyż każdy z twórców wykazał się dużą wrażliwością, projekty były tematycznie powiązane z miastem, estetyczne i ciekawe – mówi zastępca prezydenta, Szymon Chojnowski, który z ramienia urzędu koordynuje projekt.

Mateusz Zawojak, Jakub Fułat, Miłosz Werner, Monika Scheer, Grzegorz Michalak i Kacper Kurzydło nadesłali łącznie 11 projektów, z których jury wybrało dwa najciekawsze do wykorzystania w programie "Zostańcie z nami" - są to projekty autorstwa Mateusza Zawojaka i Miłosza Wernera.

Nagroda główna, ufundowana przez firmę AMS sp. z o. o., czyli kamera GoPro Hero5 session wraz z kartą pamięci trafiła do rąk Mateusza Zawojaka. Jego logo wybrane zostało z uwagi na graficzne powiązanie z miastem i największy wkład artystyczny. Laureat będzie miał też możliwość zaprezentowania swojego projektu w postaci muralu w wyznaczonym przez urząd miejscu.

Z kolei na znak graficzny, identyfikujący program "Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica" jury wybrało projekt Miłosza Wernera. Jego praca prezentuje Świdnicę jako miejsce w Polsce, w którym jesteśmy obecni i chcemy w nim pozostać. Symbolizuje to znaczek lokalizacji przy konturze wieży ratuszowej. W tej kategorii nagroda ufundowana została przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich.

Wszyscy finaliści otrzymali bony podarunkowe w wysokości 100 zł przekazane przez Urząd Miejski w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group