Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 954
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Lotte Wedel: Świdnica to świetnie miasto do inwestowania

Wtorek, 24 lutego 2015, 11:53
Aktualizacja: 11:57
Autor: red.
Świdnica: Lotte Wedel: Świdnica to świetnie miasto do inwestowania
Fot. użyczone
20 lutego Świdnicę odwiedzili przedstawiciele Lotte Wedel. Z prezydent Świdnicy Beatą Moskal–Słaniewską i zastępcami: Markiem Suwalskim i Szymonem Chojnowskim spotkali się: kierownik ds. integracji Matoi Takada, kierownik planowania korporacyjnego Kazunori Yanagishita i kierownik projektu Marek Konecki i rozmawiali o inwestowaniu w Świdnicy.

W spotkaniu z przedstawicielami Lotte Wedel uczestniczyli także: dyrektor departamentu obsługi inwestora WSSE „Invest Park” Beata Rzemyszkiewicz oraz dyrektor Centrum Wspierania Biznesu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej Łukasz Czajkowski.

- Obecność Lotte Wedel w Świdnicy to nie tylko kwestia kolejnej inwestycji, to także duży prestiż, ponieważ pozytywna opinia tak uznanej firmy wpłynie na wizerunek miasta, stanowić także będzie magnes dla kolejnych inwestorów nie tylko z Europy, ale i spoza niej – mówi prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.

Przedstawiciele Lotte Wedel uważają Świdnicę za świetne miasto do ulokowania tutaj swojej kolejnej fabryki. Na razie jednak zbyt wcześnie na podanie konkretnego terminu rozpoczęcia inwestycji oraz informacje co będzie produkowane w nowym zakładzie. Obie strony wyraziły nadzieję, że do realizacji fabryki dojdzie jak najszybciej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group