Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Łucznicy w Świebodzicach

Niedziela, 10 grudnia 2017, 9:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 grudnia 2017, 12:36
Autor: red
Świebodzice: Łucznicy w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
Ponad 200 łuczników z całej Polski stanęło na starcie Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Łuczniczego w Świebodzicach. Organizatorem tego prestiżowego wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy „Ameoli” w Świebodzicach, OSŁ „Strzelec” Legnica oraz Dolnośląski Związek Łucznicy. Zawody odbyły się w hali OSiR Świebodzice Sp. z o.o.

Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz oraz Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, którzy wzięli udział w oficjalnym otwarciu wydarzenia.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko liczby uczestników, ale Państwa niezwykłe pasji. Łucznictwo to niedoceniony, ale bardzo ciekawy sport, jestem dumny, że w naszym mieście organizowana jest tak profesjonalna impreza. Dziękuję organizatorom, dziękuję uczestnikom za liczny udział i życzę wspanialej, sportowej rywalizacji – mówił burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Łucznictwo to dyscyplina, która robi w naszym mieście coraz większą karierę i zdobywa popularność wśród młodzieży. To za sprawą właściciela firmy Ameoli, Pana Mariusza Anniuka, który zainicjował powstanie w Świebodzicach klubu sportowego, propagującego właśnie łucznictwo.

Warto podkreślić, że firma Ameoli jest jedynym w Polsce producentem profesjonalnych mat łuczniczych, które dystrybuowane są na cały świat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group