Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 652
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ludwiczuk dopiął swego

Niedziela, 27 stycznia 2013, 15:33
Aktualizacja: 15:34
Autor: PAW – walbrzyszek.com
Region: Ludwiczuk dopiął swego
Fot. PAW
Roman Ludwiczuk ponownie jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

Pojawiające się w ostatnim czasie informacje na temat chęci powrotu do polityki byłego senatora Romana Ludwiczuka okazały się prawdziwe.

Ludwiczuk był senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Jednak pogrążyły go taśmy, które zostały upublicznione przez Longina Rosiaka. Całe niefortunne dla Ludwiczuka zdarzenie miało miejsce w grudniu 2010 roku. Wówczas tzw. „afera taśmowa” rozpętała ogólnopolską aferę, w wyniku której Ludwiczuk był posądzany nawet o korupcję wyborczą. Jednocześnie mocna pozycja Ludwiczuka, jaką miał senator w Wałbrzychu, mocno się zachwiała. Ludwiczuk opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej i na parę miesięcy słuch o nim zaginął. Prokuratura nie dopatrzyła się ostatecznie w taśmach znamion korupcji wyborczej i postępowanie zostało umorzone.

Roman Ludwiczuk wielokrotnie mówił o chęci powrotu do PO. Wreszcie polityk dopiął swego. Ludwiczuk wstąpił do PO w Mieroszowie. Polityk nie baczył na krytyczne głosy środowiska politycznego i po raz kolejny udowodnił, że w swoich poczynaniach jest zdeterminowany i skuteczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group