Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 862
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mandat dla prezydenta i biskupa?

Środa, 31 sierpnia 2011, 13:45
Aktualizacja: 16:06
Autor: wb
Świdnica: Mandat dla prezydenta i biskupa?
Fot. Wiktor Bąkiewicz
O tym, że parkowanie na zatoczce autobusowej oraz na miejscu dla inwalidów jest zabronione wie każdy kierowca. Dziś o przepisie zapomniał prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek oraz kierowca biskupa diecezji świdnickiej księdza Ignacego Deca. Obaj otrzymali nie mandaty, a wezwania do wyjaśnienia sprawy.

Dzisiaj podczas otwarcia nowo wybudowanej siedziby Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Rotmistrza Pileckiego było bardzo tłoczno, a parking przed nowo wybudowaną siedzibą roił się od samochodów.

Prezydent Świdnicy swoje auto służbowe zaparkował więc na zatoczce autobusowej, a kierowca biskupa na…. miejscu dla inwalidów. Strażnicy miejscy postanowili potraktować wszystkich równo i wręczyli obu Panom wezwania do wyjaśnienia sprawy.

- Sprawa została już wyjaśniona. Kierowcy otrzymali wezwania do wyjaśnienia sprawy. Prawdopodobnie zakończy się na pouczeniu - wyjaśnia komendant świdnickiej Straży Miejskiej Stanisław Rybak. Komendant podkreśla jednocześnie, że sytuacja nie stwarzała zagrożenia w ruchu drogowym, ponieważ droga nie jest jeszcze włączona do ruchu, a na miejscu były jedynie samochody gości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group