Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 771
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Manualne postępy

Czwartek, 23 lutego 2023, 7:50
Aktualizacja: 10:51
Autor: red
Gmina Świdnica: Manualne postępy
Fot. Gmina Świdnica
Drugi tydzień ferii w gminie Świdnica upływa pod hasłem "zMalowanie na Feriach". To propozycja Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy na kreatywne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży realizowane w 10 miejscowościach.

- Warsztaty z malowania ceramiki dla dzieci to świetny pomysł na kreatywną zabawę, podczas której uczestnicy mogą wykazać się swoją wyobraźnią i pomysłowością. To zajęcia dla osób początkujących i tych, którzy pierwsze spotkanie z ceramiką mają już za sobą – podkreśla Krzysztof Jas, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji.

Na zajęciach animatorzy pomagają zaprojektować własną, niepowtarzalną pracę, którą można używać w swoim domu. Za nami spotkania w Lubachowie, Gogołowie, Burkatowie, Makowicach i Wilkowie.

Radość tworzenia czegoś własnego, czegoś wyjątkowego i własnoręcznego, co może być prezentem dla naszych bliskich a przede wszystkim świetna forma spędzania czasu – to jedne z wielu pozytywnych komentarzy dzieci uczestniczących w warsztatach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy, w partnerstwie z sołectwem Lubachów i Pogorzała oraz z 8 organizacjami pozarządowymi z terenu gminy: Stowarzyszeniem „Trzy Sosny”, Stowarzyszeniem „Aktywne Pszenno”, KGW Burkatów, KGW Gogołów, KGW „Makowy Szlak, KGW Boleścin, KGW Słowianki i KGW Witoszów Dolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group