Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 899
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Marihuana pod łóżkiem

Wtorek, 13 sierpnia 2019, 13:49
Aktualizacja: Środa, 14 sierpnia 2019, 9:51
Autor: red
Świebodzice: Marihuana pod łóżkiem
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24–letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie substancji odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać ponad 875 porcji handlowych tego narkotyku.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji odurzających.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego m.in. pod łóżkiem ujawnili pudełko po butach sportowych z zawartością suszu koloru zielonego, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 875 porcji tego narkotyku. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, a 24-latek do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec Świebodzic w sprawie usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości substancji odurzających. Za czyny, których się dopuścił grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group