Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Marihuanę trzymał w pralce

Poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 11:01
Aktualizacja: 13:03
Autor: red
Świebodzice: Marihuanę trzymał w pralce
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach ustalili miejsce, gdzie może przebywać poszukiwany przez nich listem gończym 34–letni mężczyzna. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli w pralce schowaną marihuanę.

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach od jakiegoś czasu próbowali ustalić miejsce, gdzie może przebywać 34-latek, poszukiwany listem gończym na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Świdnicy.

Pierwsze sprawdzenia i czynności nie zakończyły się jednak zatrzymaniem, 34-latek najprawdopodobniej ukrywał się przed organami ścigania. W wyniku pracy operacyjnej, policjanci ustalili aktualne miejsce gdzie mężczyzna może się ukrywać. We wskazanym miejscu pojawili się z samego rana. Mężczyzna został zatrzymany. A w toku dalszych czynności w miejscu jego przebywania policjanci ujawnili w pralce susz roślinny koloru zielonego. Po przebadaniu na testerach narkotykowych okazało się że zabezpieczona substancji to marihuana.
Policjanci zabezpieczyli w sumie ponad 60 porcji tego narkotyku.

Mężczyzna trafił, zgodnie z dyspozycją listu gończego, do aresztu śledczego. Dodatkowo odpowie również za posiadanie środków odurzających.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group