Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 865
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Meble kupi gdzie indziej

Piątek, 26 stycznia 2024, 11:07
Autor: red
powiat świdnicki: Meble kupi gdzie indziej
Fot. KPP Świdnica
Ponad 1300 złotych straciła 62–latka, która po znalezieniu super oferty mebli na stronie outletowej postanowiła je kupić. Po kontakcie z firmą zapłaciła raz, potem drugi raz i dopłaciła jeszcze 100 zł, mimo to meble nie dotarły a kontakt ze sprzedającym okazał się niemożliwy, bo ten zablokował taką możliwość.

Jak wynika z ustaleń 31 grudnia - poszkodowana przeglądając jeden z portali społecznościowych natrafiła na ofertę sprzedaży mebli outletowych. Skuszona atrakcyjną ceną i wyglądem mebli skontaktowała się przez jeden z komunikatorów z firmą i tam uzyskała informacje, że meble które ją interesują zostaną jej sprzedane za 550 złotych z wysyłką będzie to kwota 610 złotych. 62-latka wysłała przelew na wskazane w wiadomości konto jeszcze tego samego dnia. Po ponownym kontakcie z firmą uzyskała informacje, że pieniądze do nich nie dotarły i że musi powtórzyć przelew tym razem ma być ekspresowy. Zapewniali także, że odeślą wcześniej przesłaną kwotę i natychmiast wyślą meble. Kilka dni później kobieta otrzymała wiadomość z firmy, że konieczne jest by dopłaciła jeszcze 100 złotych, co zrobiła.

Od tego momentu kontakt z firmą stał się niemożliwy, bo ona została zablokowana przez sprzedającego. Wtedy też 62-latka uświadomiła sobie, że padła ofiarą oszustów.

Łącznie straciła ponad 1300 złotych

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group