Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Miejsce na liście wyborczej za 2,5 tys. znaków

Czwartek, 30 września 2010, 17:41
Aktualizacja: 17:42
Autor: red.
Świdnica: Miejsce na liście wyborczej za 2,5 tys. znaków
Fot. Karolina Osińska
Zapraszamy do drużyny – pod takim hasłem Wspólnota Samorządowa zorganizowała nabór na kandydata na radnego. Jak się zgłosić?

O tym swoistym „castingu” na kandydata poinformował wczoraj podczas konwencji wyborczej Wspólnoty Samorządowej jej lider, Wojciech Murdzek.

Oto pismo, które otrzymaliśmy od Wspólnoty – w ten właśnie sposób promowana jest akcja:

Wolne miejsce na listach wyborczych Wspólnoty Samorządowej czeka na kreatywnego świdniczanina lub świdniczankę. Osoby, które dotąd zastanawiały się, czy wystartować w wyborach samorządowych, mogą teraz dołączyć do drużyny, która od dwóch kadencji zmienia oblicze Świdnicy.

Wystarczy na adres mailowy info@wspolnotasamorzadowa.org lub korzystając z formularza kontaktowego na stronie www.wspolnotasamorzadowa.org przesłać garść informacji o sobie. Dodatkowo czekamy na krótki opis dwóch działań dla Świdnicy – propozycji rozwiązania powszechnie znanej kwestii, która dla mieszkańców jest szczególnie uciążliwa oraz jednego możliwego do zrealizowania przedsięwzięcia, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Prosimy, by informacja nie przekroczyła 2,5 tys. znaków.

Ze względu na nieubłagany kalendarz wyborczy na zgłoszenia kandydatów czekamy do poniedziałku, 4 października, włącznie. O efekcie akcji poinformujemy na naszej stronie.

Czytaj także: Konwencja Wspólnoty: program, ludzie, śpiewy, ciasta i… casting na kandydata.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group