Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Świebodzice: Mieszkał w altance, okradał nieświadomych gospodarzy i ich sąsiadów

Poniedziałek, 28 lutego 2011, 14:50
Aktualizacja: 14:51
Autor: KO
Świdnica/Świebodzice: Mieszkał w altance, okradał nieświadomych gospodarzy i ich sąsiadów
Z altanki do aresztu...
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Sześćdziesięciotrzylatek z powiatu dzierżoniowskiego zadomowił się w jednej z altanek w Świdnicy. Mieszkał w niej przez miesiąc, a żył ze sprzedaży rzeczy, które kradł na tej i na innych działkach.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy udowodnili zatrzymanemu właśnie mężczyźnie włamania do jedenastu altanek w Świebodzicach i Świdnicy. Na początku lutego mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego włamał się do jednej altanki. Tu mu się tak bardzo spodobało, że został w niej na kilka tygodni.

- W ciągu miesiąca jego łupem padło jedenaście altanek: dziewięć na terenie Świdnicy i trzy na terenie Świebodzic - mówi starszy aspirant Katarzyna Czepil z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. - W chwili obecnej policjanci ustalają straty. jakie w wyniku włamań ponieśli właściciele ogrodów. Zatrzymany był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Za włamania może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Cudze altanki okazują się być bardzo atrakcyjne dla tych, którzy z różnych przyczyn zimy nie spędzają we własnych domach... Czytaj: tutaj.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group