Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mikołaj odwiedził "Tęczową gromadę"

Piątek, 19 grudnia 2014, 9:31
Aktualizacja: 14:32
Autor: red.
Świebodzice: Mikołaj odwiedził "Tęczową gromadę"
Fot. UM Świebodzice
Podopieczni Świetlicy Środowiskowej "Tęczowa gromada" musieli być w tym roku bardzo grzeczni. Mikołaj nie tylko o nich nie zapomniał, ale wydaje się, że odwiedził kilkukrotnie. Nie osobiście co prawda, lecz w osobach ludzi dobrej woli, którym los dzieci leży szczególnie na sercu.

Jako pierwsi w rolę mikołajów wcielili się państwo Joanna i Roman Kozak, prowadzący market Intermarche. Państwo Kozak przekazali na ręce kierownika świetlicy, Krystiana Wołoszyna 45 paczek dla dzieci, w których znalazły się produkty spożywcze oraz sprzęt sportowy.

Ale jakie byłyby to święta, gdyby prezentów, nawet najpiękniejszych, nie było gdzie schować? O to zadbał z kolei pan Euzebiusz Wojdat prowadzący komis Speed Car przy wjeździe do Świebodzic, który od lat w okresie bożonarodzeniowym prowadzi sprzedaż choinek. Pan Euzebiusz przekazał dzieciom ze świetlicy najpiękniejsze drzewko, aby te, mogły je finezyjnie przyozdobić.

Rodzice oraz kierownik Świetlicy Środowiskowej "Tęczowa Gromada" dziękują również darczyńcy, pragnącemu zachować anonimowość, który podarował ponad 1000 zł na zakup kurtek, obuwia i odzieży dla dwójki podopiecznych Świetlicy.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group