Wtorek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 1474
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Miłość i kompromis ponad wszystko

Czwartek, 21 lutego 2013, 14:29
Aktualizacja: 14:30
Autor: red.
Żarów: Miłość i kompromis ponad wszystko
Fot. UM Żarów
Przeżyli ze sobą 600 miesięcy, 2.600 tygodni, 18.250 dni wspólnego pożycia, wspólnej radości i smutków. W środę, 20 lutego państwo Witkowscy z Żarowa świętowali swoje złote gody.

Poznali się w Żarowie, kiedy on przebywał tutaj w delegacji. Ona wraz siostrą mieszkała naprzeciw wynajmowanego przez niego lokum. Zaiskrzyło. Na pierwszą randkę wybrali się na wspólny spacer. Po roku spotykania postanowili się pobrać i to nietypowo, bo ślub wzięli w Sylwestra. Państwo Katarzyna i Tadeusz Witkowscy doczekali się dwóch synów i jednej wnuczki.

Uroczystość po raz pierwszy odbyła się w gabinecie burmistrza Żarowa Leszka Michalaka. Jubilaci wysłuchali życzeń oraz otrzymali jubileuszowe medale z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego, które w imieniu prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego parze wręczył burmistrz.

A jaka zdaniem jubilatów jest recepta na długowieczny związek? – W małżeństwie zawsze różnie bywa, raz lepiej, raz gorzej, najważniejsze jednak, żeby znaleźć kompromis – powiedział Tadeusz.

(Agnieszka Gryc Rzecznik Prasowy UM w Żarowie)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group