Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 552
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Mistrzowie kaligrafii

Wtorek, 28 stycznia 2020, 13:12
Autor: red
Żarów: Mistrzowie kaligrafii
Fot. UM Żarów
165 uczestników wzięło udział w VI edycji konkursu kaligrafii, którego organizatorem było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

W konkursie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli. Jury brało pod uwagę staranność i oryginalność elementów graficznych, płynność pisma i estetykę połączeń liter, poprawność ortograficzną oraz interpunkcyjną. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, a sponsorem I miejsca w czterech kategoriach była Firma NOVA z Żarowa – Małgorzata Wawrzyńczak.

– W tym roku do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. Dlatego trudno nam było dokonać wyboru i wybrać najlepsze prace. Wielu uczestników konkursu otrzymało wyróżnienia. Piękne pisanie to sztuka. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej jego edycji – mówiła Elżbieta Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Nagrody uczestnikom konkursu wręczali burmistrz Leszek Michalak, Anna Suchodolska zastępca dyrektora GCKiS, Elżbieta Kulas oraz Agnieszka Kosińska. Wyniki konkursu dostępne są na stronie internetowej oraz Facebooku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group