Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 696
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Młodzi strażacy w formie

Czwartek, 25 kwietnia 2024, 9:47
Aktualizacja: 9:48
Autor: red
Gmina Żarów: Młodzi strażacy w formie
Fot. UM Żarów
Cztery drużyny Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Kalna, Żarowa, Wierzbnej i Mrowin reprezentowało gminę Żarów na I Fire Cup, które odbyły się w minioną sobotę, 20 kwietnia w Bolesławicach.

Zawody sportowo-pożarnicze były okazją do zaprezentowania swoich strażackich umiejętności, ale także dobrej wspólnej zabawy oraz integracji z innymi współzawodnikami. Jak to na zawodach bywa liczył się refleks, spryt oraz zwinność, ale z całą stanowczością można powiedzieć, że nasi strażacy pokazali się z jak najlepszej strony. Drużynom towarzyszył także zastępca burmistrza Przemysław Sikora, dopingując naszą młodzież w każdej konkurencji.

W kategorii dziewczyny II miejsce zajęło MDP Kalno i VII MDP Wierzbna. W kategorii chłopcy/mieszana IV miejsce wywalczyła drużyna MDP Wierzbna, X miejsce MDP Mrowiny, XVIII MDP Żarów. Najszybszą zawodniczką turnieju została Wiktoria Plizga 35.60s - MDP Kalno. Podczas trwania zawodów organizatorzy przygotowali jeszcze jedna niespodziankę dla zawodników – konkurs na facebooku. Drużyny miały za zadanie zamieścić swoje zdjęcie i zebrać jak największą liczbę lików. Tu bezkonkurencyjna okazała się MDP Kalno.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group