Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 772
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Młodzież maluje

Wtorek, 6 czerwca 2023, 11:51
Aktualizacja: 11:51
Autor: red
Żarów: Młodzież maluje
Fot. Mirosław Becher/Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie
W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można oglądać prace dzieci, młodzieży, a także dorosłych uczestników zajęć Pracowni Ceramicznej i Plastycznej "Szkic i malarstwo".

Kilka dni temu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tych pracowni, którego zwieńczeniem był wernisaż prac wszystkich uczestników. Na wystawie znalazło się kilkadziesiąt prac dzieci i młodzieży i dorosłych, które powstały w roku szkolnym 2022/2023. Młodzi artyści otrzymali dyplomy oraz wyróżnienia za udział w plastycznych i ceramicznych zajęciach. Gratulacje na ręce młodych żarowskich artystów składali dyrektor Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk, zastępca dyrektora Anna Suchodolska i Elżbieta Kulas, a także dumni rodzice, dziadkowie i opiekunowie.

Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie gratulujemy, Wasze prace są wyjątkowe i niepowtarzalne, bo każdy z Was ma swój własny styl oraz interpretację. Dla nas są to małe arcydzieła, które z dumą będziemy prezentować podczas różnych okazji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group