Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Moc atrakcji

Czwartek, 3 września 2020, 17:19
Autor: red
Świebodzice: Moc atrakcji
Fot. organizatorzy
Nadchodzący weekend w Świebodzicach zapewni szereg różnorodnych atrakcji dla mieszkańców.

W piątek, 4 września, w Miejskim Domu Kultury zaplanowano koncert tenora o niezwykłej barwie głosu. Aleksander Evseev to wielokrotnie nagradzany na całym świecie śpiewak, który wykonuje znane utwory z repertuaru Chóru Aleksandrowa, Bułata Okudżawy oraz znane i śpiewane podczas uroczystości rodzinnych utwory takie jak Biełyje rozy, Kalinka, Matko maja ja wiem, Katiusza, Smuglanka, Modlitwa, Oczy czarne, Suliko, To były piękne dni, Kalinka i inne. Mocny wokal i niestandardowa interpretacja utworów, zapewniają słuchaczom niezapomniane doznania. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc organizator prosi o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu drogą elektroniczną (mdk.kultura@interia.pl) lub telefonicznie: 74 666 95 70.

Sobota, 5 września, rozpocznie się od kolejnej odsłony akcji Narodowe Czytanie, której organizatorem w Świebodzicach jest Miejska Biblioteka Publiczna. Tym razem uczestnicy spotkają się w sali Miejskiego Domu Kultury, gdzie o godz.: 12:00, rozpocznie się czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Ogólnopolską akcję tradycyjnie patronatem honorowym objęła Para Prezydencka.

Mieszkańców zapraszamy do Parku Miejskiego, gdzie w sobotę o 13:00 startuje Bubble Day - dzień baniek mydlanych. Na uczestników czekać będzie płyn do baniek, dmuchany zamek i strefa wypoczynku. Organizator, firma Bombini, zaplanował również dla uczestników pokaz olbrzymich baniek mydlanych. Wydarzenie potrwa do godziny 18:00.

Wszystkich kibiców MKS Victoria Świebodzice, w imieniu organizatora, zapraszamy w sobotę na Stadion Miejski, przy ul. Sportowej 15 na godzinę 16:00. Nasz lokalny klub zmierzy się w ramach rozgrywek ligi okręgowej z zespołem ZKS Włokniarz Kudowa-Zdrój. Wstęp na mecz jest wolny, przy wejściu na obiekt obowiązuje noszenie maseczek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group