Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mocne granie podczas Rock Fest Świebodzice

Wtorek, 9 kwietnia 2013, 0:02
Autor: red.
Świebodzice: Mocne granie podczas Rock Fest Świebodzice
Fot. UM Świebodzice
Sobota upłynęła w Świebodzicach pod znakiem rocka i to w najlepszym wydaniu. II edycja Rock Fest Świebodzice była okazją do zobaczenia czołówki polskich zespołów sceny rockowej i alternatywnej.

W tym roku w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprezentowało się aż siedem zespołów, ale bez wątpienia największymi gwiazdami koncertu były zespoły Coma i Strachy na Lachy, a także coraz bardziej znany na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej zespół Riverside. Ciepło przyjęto także zespół Cochise, którego wokalistą jest popularny aktor Paweł Małaszyński.

Publiczność miała możliwość wyboru miejsc siedzących na trybunach - lub stojących, tuż pod sceną. I to właśnie tutaj ludzie bawili się najlepiej, tańcząc, śpiewając razem z idolami. Zespół Coma został powitany flagą Łodzi (skąd formacja pochodzi), na koncercie tej grupy publiczność szalała najmocniej.

Z kolei wokalista Strachów Krzysztof Grabaż Grabowski przekomarzał się z fanami, członkowie zespołu częstowali fanów cukierkami a podczas jednej z piosenek pokropili stojących tuż pod sceną wodą mineralną. Po koncercie na swoim fanpage’u na Facebooku zespół zamieścił krótki wpis: „No, to w domu... Świebodzice, dzięki za wczoraj! Całkiem fajnie tam u Was było ;)”.

Koncert był jak zwykle zorganizowany perfekcyjnie, nad bezpieczeństwem bawiących się i występujących czuwał liczny sztab ochroniarzy, którzy dokładnie sprawdzali, by nie wnosić na salę niebezpiecznych przedmiotów. Dla zgłodniałych widzów przygotowano nawet niewielkie stoisko w szatni, gdzie można było się zaopatrzyć w małe co nieco, np. frytki.

Koncert trwał od godz. 15.30 do niemal 23.00. W tym czasie przez halę przewinęło się kilkaset osób.

Organizatorem koncertu była wałbrzyska Agencja Artystyczna Aplauz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group