Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 546
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Modżiburki rozlosowane

Wtorek, 19 kwietnia 2011, 10:32
Aktualizacja: 13:33
Autor: GrA
Świdnica: Modżiburki rozlosowane
Na zdjęciu Dorota Jędrzejczyk i Łukasz Węgrzyn
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Trzy egzemplarze najnowszej powieści Mirosława Sośnickiego „Modżiburki dwa” z dedykacją od samego autora trafiły do naszych Czytelników.

Dorota Jędrzejczyk, Justyna Piskorska i Łukasz Węgrzyn to trójka szczęśliwców, do których trafiły nagrody w naszym konkursie. – Jestem stałą Czytelniczką Waszego portalu – mówi Justyna Piskorska. – I fanką książek Mirosława Sośnickiego. Bardzo podobało mi się „Wzgórze Pana Boga”, z chęcią przeczytam teraz najnowsza powieść.

Dla Łukasza szczęśliwy okazuje się nasz portal. Również jest jego stałym Czytelnikiem i nie po raz pierwszy wygrywa w konkursie ogłaszanym przez Swidniczkę. – Za czytaniem nie przepadam. Książkę podaruję prawdopodobnie siostrze, ale nie wykluczam, że i ja ją przeczytam – śmieje się Łukasz Węgrzyn.

Dorota, choć na bieżąco śledzi informacje ukazujące się na portalu Swidniczka.com, po raz pierwszy wzięła udział w ogłoszonym przez nas konkursie. To moja pierwsza styczność z tym autorem. Chętnie przeczytam powieść – mówi Dorota Jędrzejczyk.
Zwycięzcom gratulujemy, a naszych Czytelników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group