Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 759
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Na finiszu brudna kampania

Piątek, 7 października 2011, 11:50
Aktualizacja: 0:00
Autor: GrA
Świdnica: Na finiszu brudna kampania
Fot. Agnieszka Gryc
Platforma Obywatelska protestuje przeciwko nieczystej grze, pod koniec kampanii wyborczej. Wczoraj w mieście pojawił się bilbord. Szokujący bilbord.

Na plakacie zestawiono zdjęcie martwego, zakrwawionego dziecka ze zdjęciem Katarzyny Mrzygłockiej. Poniżej wypisano jeszcze nazwiska trojga innych posłów Platformy Obywatelskiej: Moniki Wielichowskiej, Tomasza Smolarza i Jakuba Szulca, tych którzy popierają kompromis, tj. zezwolenie na przerwanie ciąży w sytuacji, gdy jest ona wynikiem gwałtu lub zagraża życiu matki.

Przez miesiąc to była merytoryczna kampania, jej końcówka jest okropna, brudna – mówił wczoraj podczas konferencji prasowej Robert Jagła. W briefingu, oprócz Roberta Jagły, wzięli udział także Joanna Gadzińska, Stanisław Jarzyna i Dariusz Czuczwara.

Wczoraj swoje oświadczenie w tej sprawie przesłała także Katarzyna Mrzygłocka. Poniżej prezentujemy jego treść:

Oświadczenie

W związku z pojawieniem się mobilnej tablicy billboardowej z moim wizerunkiem obok zdjęcia zakrwawionego płodu oraz informacją, z której wynika, że zgadzam się na zabijanie chorych dzieci oświadczam, że tego typu działania uważam za element brudnej kampanii wyborczej. Jestem zdegustowana akcją polegającą na epatowaniu tak drastycznymi obrazami. Jako matka dwójki dzieci uważam to za zwykłe świństwo.

Izabela Katarzyna Mrzygłocka

Poseł na Sejm RP

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group