Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 660
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Na podium zabrakło świdniczan

Piątek, 20 maja 2011, 16:05
Aktualizacja: 16:14
Autor: GrA
Świdnica: Na podium zabrakło świdniczan
Fot. użyczone
Trzynastu uczestników wzięło udział w II Przeglądzie Piosenki i Pieśni Lwowskiej, który odbył się dziś przed południem. NA podium niestety zabrakło przedstawicieli Świdnicy.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników tegorocznego przeglądu jury postanowiło nagrodzić pięciu z nich: chór Kanon z Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, zespół „Paka Buziaka” z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, Zespół Folklorystyczny Ziemi Ścinawskiej z Centrum Kultury i Turystyki w Ścinawie, Malwinę Bogdan z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze oraz Joannę Kowalewską z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze.

Ponadto przyznano także specjalne wyróżnienia. Te trafiły do siedmiu uczestników, w tym dwóch reprezentujących Świdnicę. A wyróżnienia w II Przeglądzie Piosenki i Pieśni Lwowskiej otrzymali: chór szkolny „Libra di misica” ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy, duet „Kowalesz to joj” z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, Trio wokalne z Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu, Natalia Kowzan z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, zespół „Lumen” z Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy, Estera Ofiara i Wiktoria Skowrońska z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy oraz Emilia Kowalewska z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze. Serdecznie gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group