Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1012
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Na pomoc Amelce

Wtorek, 24 listopada 2020, 7:26
Autor: red
Strzegom: Na pomoc Amelce
Fot. UM Żarów
Mała Amelka ze Strzegomia walczy z SMA. Trwa zbiórka na leczenie dziewczynki.

Amelka to 16-miesięczna mieszkanka Strzegomia, u której stwierdzono SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Szansą dla dziewczynki jest bardzo kosztowna terapia genowa. Rodzice dziecka proszą o pomoc w zbiórce środków na leczenie ich córki.
– Błagamy o pomoc dla Naszej kochanej córeczki. Kilka dni temu przyszła do Nas wiadomość ...najgorsza z najgorszych jaka mogła być ...Nasza kochana córeczka Amelka ma SMA!! Teraz my musimy zacząć walczyć o nią i jej przyszłość! Choroba ta nieleczona prowadzi do śmierci dziecka (...). Deską ratunku jest zbiórka pieniędzy na terapię genową ...niestety Amelka waży 10 kg, a terapie można wykonać do momentu, gdy dziecko waży mniej niż 13,5 kg. Prosimy, wręcz błagamy o każdą złotówkę i chęć pomocy. Bez waszej pomocy nie damy rady i będziemy musieli patrzeć na cierpienie naszej malej córeczki. W najgorszym z możliwych, jeżeli nie uda nam się uzbierać kwoty na terapię genową to pieniążki będą wykorzystane na rehabilitację i zakup sprzętu. Jednak mam nadzieje, że damy radę - czytamy na Pomagam.pl

Wsparcie dla małej Amelki można przekazać za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl, z kolei za pośrednictwem grupy społecznościowej prowadzone są też licytacje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group