Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 577
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Na skuterach do Chorwacji

Czwartek, 2 września 2021, 13:01
Autor: red
Świebodzice: Na skuterach do Chorwacji
Fot. UM Świebodzice
Miło nam poinformować o kolejnej świetnej inicjatywie społecznej pn. Pula Trip, zainicjowanej i zorganizowanej przez naszych mieszkańców: Łukasza Ziemnickiego „Moto Pyra”, Pawła Nasiadkę, Piotra Brągiel i Wojciecha Brągiel.

Panowie w dniu 1 września (środa) wyruszyli w podróż na skuterach do Chorwacji. Dzięki wielkiej empatii Panów ta inicjatywa ma wymiar charytatywny. Mieszkańcy Świebodzic będą zbierali środki na rzecz chorego na białaczkę limfoblastyczną Adrianka. Założyli skarbonkę na portalu pomocowym https://www.siepomaga.pl/pula-trip-na-skuterach. Zapraszamy do wsparcia tej pięknej inicjatywy i zachęcamy do obserwowania relacji z podróży pod adresem wydarzenia Pula Trip.
Miłym akcentem jest fakt, że wyprawę wsparł świebodziczanin Pan Dariusz Piątkowski, użyczając własnego skutera.

Ta kolejna, piękna akcja to dowód na to, że hasło Świebodzice Miastem Serc jest cały czas aktualne i działa jak magnes. A tymczasem serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w odprawie podróżników. Dzisiaj o godz. 16:00 przed Ratuszem Miejskim będzie można spotkać się z nimi i uczestniczyć wraz z Zastępcą Burmistrza Miasta Tobiaszem Wysoczańskim oraz Sekretarz Miasta Sabiną Cebulą w odprawie przed podróżą i jednocześnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z symbolem naszego miasta - świebodzicką flagą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group