Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 761
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grodziszcze: Nadchodzą święta

Niedziela, 10 grudnia 2023, 7:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 grudnia 2023, 10:46
Autor: red
Grodziszcze: Nadchodzą święta
Fot. Gmina Świdnica
W minioną sobotę świetlica w Grodziszczu zamieniła się w miejsce pełne świątecznego, magicznego klimatu. To za sprawą „Zbliża nas Świąteczny czas”. Wydarzenia zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich „Ale Lipa” w Grodziszczu, zrealizowanego przy wsparciu finansowym z budżetu gminy Świdnica w ramach „Konkursu na wsparcie realizacji zadań Gminy z zakresu kultury, sztuki i edukacji”.

Goście wydarzenia mogli choć na chwilę zapomnieć o świątecznych przygotowaniach i licznych sprawach do załatwienia. Czekała na nich moc atrakcji: profesjonalna, świąteczno-zimowa sesja zdjęciowa w wykonaniu Piotra Romanowicza, warsztaty dekorowania pierniczków i tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych, smakołyki i gorące kakao.

Nie zabrakło także gościa specjalnego – samego Świętego Mikołaja, który w asyście druhen i druhów OSP Grodziszcze wszystkim grzecznym dzieciom rozdawał świąteczne prezenty.

Na zakończenie wydarzenia na scenie wystąpili aktorzy „Alchemii Teatralnej”, przedstawiając ponadczasowe, świąteczne utwory literackie, zaskarbiając sobie tym samym serca zebranych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group