• Czwartek, 12 grudnia 2019
  • Godz. 1:13
  • Imieniny: Adelajdy, Ady, Aleksandra, Dagmary, Konrada
  • Czytających: 883
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu przyznane

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 13 czerwca 2014, 16:22
Aktualizacja: Sobota, 14 czerwca 2014, 6:03
Autor: red.
Fot. archiwum
Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze otrzymają nagrody i wyróżnienia Prezydenta Świdnicy za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej. Nagrody przyznane zostały za 2013 rok.

Nagrody indywidualne dla zawodników:
• w wysokości 1.500 zł dla Jerzego Brzostowskiego – taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon - do „Gryf”;
• w wysokości po 1.000 zł dla:
 Mateusza Kałużyńskiego – taekwon – do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon - do „Gryf”,
 Kingi Czech – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
• w wysokości po 700 zł dla:
 Patryka Salamona – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia – Sparta” Świdnica,
 Grzegorza Borowego – piłka nożna - Klub Piłkarski „Polonia – Sparta” Świdnica,
 Bartłomieja Skowrońskiego – piłka nożna- Klub Sportowy „Stal”,
 Kamila Halickiego – modelarstwo lotnicze – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,
 Łukasza Halickiego – modelarstwo lotnicze - Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,
 Zuzanny Antoniak – jeździectwo – Klub Jeździecki Biały Las.

Nagrody zespołowe dla zawodników:
• w wysokości 1.400 zł (po 700 zł) dla zespołu tańca towarzyskiego Dance Team w składzie:
 Anna Wojas,
 Tomasz Wojas;
• w wysokości 2.300 zł (po 575 zł) dla drużyny seniorów w piłce ręcznej Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej „Świdnica” w składzie:
 Mateusz Piędziak,
 Kamil Rogaczewski,
 Krzysztof Misiejuk,
 Andrzej Brygier;
• w wysokości 2.400 zł (po 400 zł) dla drużyny juniorek w piłce siatkowej Miejskiego Klubu Siatkówki „Świdnica” w składzie:
 Alicja Krusiewicz,
 Natalia Bernaciak,
 Marta Gezella,
 Natalia Gezella,
 Ewa Woźniak,
 Karolina Olczyk.

Nagrodę dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości 1.000 zł dla Waldemara Zdebskiego - taekwon - do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon - do „Gryf”.

Nagrody za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 1.400 zł dla:
 Władysława Wołosza – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
 Elżbiety Gaszyńskiej – piłka siatkowa – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
 Mariana Rolskiego – sport motorowy – Automobilklub Sudecki;

Wyróżnienie – upominek rzeczowy do kwoty 1.400 zł – dla drużyny rocznika 2003 w piłce nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gryf” Świdnica w składzie:
 Bartosz Doliński,
 Oskar Leśniak,
 Fabian Tragarz,
 Ksawery Istelski,
 Jan Koczut,
 Rafał Dzidek,
 Hubert Konstanty,
 Mateusz Trzciński,
 Jakub Jaworski,
 Kacper Komar,
 Janusz Zalewski,
 Igor Rajca,
 Kacper Stachurski.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień zaplanowano w ramach Dni Świdnicy, 22 czerwca o godz. 17.00, duża scena – teren Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Śląska 35), na które serdecznie zapraszamy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group