Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 533
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Najfajniejsi zakochani

Piątek, 15 lutego 2013, 14:50
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Świdnica: Najfajniejsi zakochani
75
Fot. użyczone
Ponad 170 fotografii zakochanych par wpłynęło na walentynkowy konkurs Galerii Świdnickiej. Komisja, oceniająca zdjęcia i wyłaniająca zwycięzców miała bardzo trudne zadanie. Obrady były długie, ale w końcu jury doszło do porozumienia.

Fotografie oceniali: Elżbieta Sobolewska, dyrektor Galerii Świdnickiej, Beata Moskal-Słaniewska, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej, Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor Cinema 3D w Świdnicy, Aleksandra Walerowicz-Woźniak, specjalista ds. kluczowych klientów Cinema 3 D w Świdnicy, Adrian Synowski, menedżer restauracji Siciliano oraz Artur Janicki, właściciel agencji artystycznej Arte Jazz.

Komisja, biorąc pod uwagę wyjątkowo dużą ilość prac i zainteresowanie konkursem, zwiększyła pulę nagród, przyznanych w naszych zmaganiach. Oto wyniki:

W kategorii „najbardziej zabawne zdjęcie” główną nagrodę – talon jubilerski do salonu WIELGUS, zaproszenie dla dwóch osób do restauracji Siciliano i podwójne zaproszenie do Cinema 3D przyznano Monice Gaik i Patrykowi Kuczynskiemu – zdjęcie nr 132.

Wyróżnienia specjalne w tej kategorii, nagrodzone talonem wartości 100 zł do EMPIK-u oraz podwójnym zaproszeniem do Cinema 3D przyznano Żanecie Kręt i Krzysztofowi Urbanowi (zdjęcie nr 3) oraz Annie i Krzysztofowi Kardyś (zdjęcie nr 16).

W kategorii „najbardziej oryginalne zdjęcie” główną nagrodę – talon jubilerski do salonu WIELGUS, zaproszenie dla dwóch osób do restauracji Siciliano i podwójne zaproszenie do Cinema 3D przyznano Justynie Ślęzak i Kamilowi Gnieckiemu – zdjęcie nr 75.

Wyróżnienia specjalne w tej kategorii, nagrodzone talonem wartości 100 zł do EMPIK-u oraz podwójnym zaproszeniem do Cinema 3D przyznano Halinie i Bogdanowi Szymańskim (zdjęcie nr 47) oraz Soni Kovaci i Szymonowi Drechny (zdjęcie nr 77).

Za „najbardziej romantyczne zdjęcie” uznano fotografię, przedstawiającą Elżbietę i Waldemara Cagowskich – zdjęcie nr 96. Główna nagroda to talon jubilerski do salonu APART, zaproszenie dla dwóch osób do restauracji Siciliano i podwójne zaproszenie do Cinema 3D.

Wyróżnienia specjalne w tej kategorii, nagrodzone talonem wartości 100 zł do EMPIK-u oraz podwójnym zaproszeniem do Cinema 3D przyznano Agnieszce Oleksie i Arturowi Całce (zdjęcie nr 12) oraz Karolinie Cagowskiej i Adamowi Wolskiemu (zdjęcie nr 88).

Kolejnymi nagrodami specjalnymi nagrodziliśmy najmłodszych uczestników konkursu – pluszowe maskotki oraz talony wartość 100 zł dla każdego z bohaterów zdjęć otrzymują: Antonina Teuerle i Bartłomiej Tarnowski (zdjęcie nr 139) oraz Maja Plawecka i Kuba Uczkuronic (zdjęcie nr 172).

Ponadto przyznano wyróżnienia, uhonorowane podwójnym zaproszeniem do Cinema 3D, maskotkami oraz słodkościami, przygotowanymi przez firmę Cakes-Island Doroty Tęczy. Otrzymują je: Aleksandra Grabek i Rafał Wiśniewski (zdjęcie nr 23), Monika Kucała i Kuba Żuberek (zdjęcie nr 26), Justyna i Tomasz Skarul (zdjęcie nr 37), Karolina Ciopcia i Maciej Krzeszowski (zdjęcie nr 39), Natalia Szczerbin i Jakub Kosmala (zdjęcie nr 42), Natalia Jakubowska i Paweł Kowalczyk (zdjęcie nr 48), Eliza Wołowicz i Piotr Krystkowiak (zdjęcie nr 54), Lucyna i Irek Kucia (zdjęcie nr 121), Julita Szablińska i Marcin Buba (zdjęcie nr 127), Joanna Łynko i Adrian Mańdok (zdjęcie nr 144), Ela Cała i Tomasz Bohuszewicz (zdjęcie nr 157), Wioletta Grudzień i Krzysztof Seledec (zdjęcie nr 160), Monika Gałafin i Szymon Synkowski (zdjęcie nr 176) oraz Justyna i Krzysztof Bednarz (zdjęcie nr 178).

Ponadto komisja postanowiła, iż w związku z olbrzymim zainteresowaniem konkursem fanów Galerii Świdnickiej, to publiczność wybierze jedno zdjęcie, które nagrodzone zostanie talonem o wartości 400 zł do salonu APART i podwójnym zaproszeniem do Cinema 3D. Publiczność swoje głosy odda na Facebook’u, a głosowanie potrwa od 15 lutego 2013 od godz. 0.00 do godz. 12.00 w dniu 16 lutego. Zwycięska para zaraz potem powiadomiona zostanie o zwycięstwie i zaproszona na rozdanie nagród.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione pary zaproszone będą na walentynkowy koncert, podczas którego będą mogły odbierać nagrody. Początek w sobotę, 16 lutego, na scenie Galerii Świdnickiej o godz. 16.00.

A sama część muzyczna zapowiada się znakomicie – zaczniemy od występu zespołu BACKSTAGE ACOUSTIC. Będzie to akustyczny, w niepowtarzalnym klimacie koncert półfinalistów MUST BE THE MUSIC 3. Później - koncert „Romantycznie” w wykonaniu Kamili Barnej i Patrycji Mizerskiej, laureatek przeglądów i festiwali piosenki.

Na koncert „Pozytywne wibracje” zaprasza formacja Sticky Icky w składzie: bas - Bartek Bednarz, wokal - Gwidon 'el P' Pis, klawisze - Ania Micińska i bęben - Mateusz Chochołek. Sticky Icky to skład, który powstał po to, by szerzyć pozytywne wibracje, zamieniać złe emocje w dobre oraz po to, by nie zapominać o marzeniach z młodych lat. Poruszają się w klimatach Trip Hop, Funk, Hip Hop, a całość dopięta jest old school'owym rapem. Członkowie zespołu są znani z innych projektów muzycznych, lecz los zebrał ich w jednym miejscu, gdzie narodziło się STICKY ICKY. Przez całe popołudnie trwa zabawa „zrób sobie monidło” – na specjalnym stoisku zakochani mogą zrobić sobie pamiątkowe, zabawne fotografie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group