Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nakręcamy pomoc

Piątek, 24 sierpnia 2018, 9:03
Autor: red
Żarów: Nakręcamy pomoc
Fot. organizatorzy
2 sierpnia stracili dach nad głową i tylko cud sprawił, że wszyscy z tej tragedii wyszli cało. Już 1 września w żarowskim Parku Miejskim nakręcamy pomoc dla pogorzelców. W tym dniu nie może Was zabraknąć w Żarowie.

Od godziny 15.00 w Parku Miejskim będą przyjmowane zapisy do charytatywnego rajdu rowerowego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Rowerowy Żarów. Trasa liczyć będzie ponad 6 kilometrów. Wpisowe do rajdu, które w całości zostanie przekazane na cel charytatywny, wynosi 10 złotych, a każdy uczestnik ma szansę na wylosowanie cennych nagród. Tradycyjnie swoją kawiarenkę będzie miała Wspólnota Samorządowa Ziemi Żarowskiej. Na pewno dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie loteria fantowa.
- Serdecznie zapraszamy na wspólną jeszcze wakacyjną zabawę do Parku w Żarowie. Przy okazji wakacyjnej imprezy będziemy wspierać rodzinę, która ucierpiała w pożarze. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki zostanie przeznaczony na pomoc pogorzelcom. Liczymy na to, że mieszkańcy również chętnie wspomogą charytatywną zbiórkę. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który będzie jej przyświecał. Przygotowujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana - mówi burmistrz Leszek Michalak.

"Nakręcamy Pomoc"

15.00 - przyjmowanie zgłoszeń do rajdu rowerowego - Nakręcamy Pomoc

16.00 - start rajdu rowerowego, otwarcie kawiarenki, loteria fantowa,

17.00 - przyjazd rowerzystów do parku

17.30 - losowanie nagród

18.30 - zakończenie imprezy charytatywnej

Ponadto atrakcje dla całych rodzin, gry i zabawy dla najmłodszych.

Na imprezę charytatywną zapraszają Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Rowerowy Żarów, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group