Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina-Zdrój: Nałogom i przemocy powiedzą stop!

Czwartek, 17 marca 2011, 1:43
Aktualizacja: 1:48
Autor: MDvR
Jedlina-Zdrój: Nałogom i przemocy powiedzą stop!
Fot. archiwum
Centrum Kultury w Jedlinie–Zdroju będzie organizatorem V Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci „Przystanek Jedlina–Zdrój – stop nałogom i przemocy”. Impreza przeprowadzona zostanie w sobotę 26 marca.

Celem zawodów jest popularyzacja piłki nożnej wśród uczestników turnieju, zdrowego stylu spędzania czasu poprzez sport i rekreację, a przede wszystkim kształtowanie pożądanych postaw prospołecznych eliminujących przemoc i życie bez nałogów: palenia papierosów, picia alkoholu i brania narkotyków.

W turnieju wziąć udział mogą wszyscy młodzi piłkarze urodzeni w 1996 roku i młodsi. Drużyna składa się z pięciu podstawowych graczy i takiej samej liczby zawodników rezerwowych. Opłata startowa wynosi 100 zł od zgłoszonej ekipy, w mistrzostwach wystartuje osiem zespołów, które jako pierwsze wpiszą się na listę uczestników.

Wszystkie drużyny otrzymują dyplomy i puchary zgodnie z zajętym miejscem. Indywidualnie dla najlepszego zawodnika i bramkarza przewidziano puchary, do wszystkich zawodników trafią natomiast pamiątkowe medale.

Impreza odbędzie się w sobotę 26 marca w hali sportowej Gimnazjum Miejskiego przy ul. Słowackiego w Jedlinie-Zdroju. Losowanie grup odbędzie się o 9:45, rozpoczęcie turnieju zaplanowano na 10:00.

Wszelkie informacje dotyczące zawodów, jak i wpisania się na listę uczestników dostępne są pod numerem 74/845-52-49, mail: ckjedlina@wp.pl lub www.ckjedlina.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group