Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Namawiają do szczepień

Niedziela, 19 września 2021, 9:19
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Namawiają do szczepień
Fot. organizatorzy
Już w najbliższych dniach mieszkańcy naszej gminy będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID–19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. – Chrońmy siebie i bliskich, bo z dnia na dzień będzie gorzej – przekonuje dyrektor Samorządowej Przychodni Zdrowia w Jaworzynie Śląskiej Adrian Szewczyk.

- Koronawirus znów atakuje z dużą siłą. Dzienna ilość zakażeń drastycznie rośnie. Przekracza już 700 osób dziennie. Mimo, iż osoba zaszczepiona może zarazić się koronawirusem, to jednak szczepionka doskonale zabezpiecza przed ciężkim przebiegiem choroby. Dane z polskich szpitali, ale i dane z krajów, gdzie dużo większa niż u nas część obywateli się zaszczepiła, pokazują jednoznacznie i potwierdzają ponad wszelką wątpliwość, że stan wymagający interwencji w szpitalu, ale i niestety stany prowadzące do śmierci dotyczą w ponad 90% przypadków pacjentów niezaszczepionych. Szczepionki są dostępne. Chrońmy siebie i bliskich. Zapraszamy do kontaktu z przychodnią i do umówienia się na szczepienie. Z dnia na dzień będzie gorzej, a przy dużej ilości chętnych mogą znów pojawić się problemy z dostępnością szczepionki – informuje Adrian Szewczyk.

W najbliższych dniach mieszkańcy naszej gminy będą mogli się zaszczepić nie tylko w przychodni. Co więcej, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty.

Punkt szczepień będzie działał w dniach 18-24 września.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group