Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1132
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Napadli na 21–latka

Wtorek, 7 lipca 2020, 11:05
Aktualizacja: Środa, 8 lipca 2020, 9:07
Autor: red
Świebodzice: Napadli na 21–latka
Fot. KPP Świdnica
Weszli się do mieszkania, pobili, a następnie ukradli portfel z dokumentami i kartami płatniczymi. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali w tej sprawie trzech mężczyzn, wobec których sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Funkcjonariusze Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz z funkcjonariuszami Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku podjętych bezpośrednio po zdarzeniu czynności zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 20, 24 i 24 lata – wszyscy to mieszkańcy powiatu świdnickiego.

Jak ustalili policjanci, mężczyźni poprzez wyważenie kopnięciem drzwi mieszkania pokrzywdzonego weszli do środka, po uprzednim zastosowaniu wobec 21-latka przemocy i doprowadzeniu go tym samym do stanu bezbronności, ukradli portfel z dokumentami oraz kartami płatniczymi.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu i już w sprawie usłyszeli zarzuty.

Prokurator, na wniosek policjantów wystąpił do sądu o zastosowanie wobec mężczyzn środka zapobiegawczego w postaci aresztu. Sąd przychylił się do wniosku i wobec zatrzymanych zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

O dalszym losie mężczyzn zdecyduje Sąd. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do lat 12 pozbawienia wolności

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group