Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1014
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Narkotyki w depozycie

Wtorek, 30 listopada 2021, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Świebodzice: Narkotyki w depozycie
Fot. KPP Świdnica
Kryminalni Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie znacznych substancji psychotropowych oraz środków odurzających.

W trakcie czynności związanych z przeszukaniem mieszkania oraz pomieszczeń garażowych należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli pojemnik plastikowy z zawartością białej sypkiej substancji, oraz woreczek z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego Badania na testerach narkotykowych potwierdziły, ze zabezpieczone substancje to min. amfetamina oraz marihuana.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 850 porcji handlowych tych narkotyków.

25-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group