Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Narkotyki wyrzucił przez okno

Poniedziałek, 28 grudnia 2015, 7:23
Autor: opr.red.
Świdnica: Narkotyki wyrzucił przez okno
Fot. red.
Wysoka kara pozbawienia wolności może grozić 20–letniemu mieszkańcowi Świdnicy zatrzymanemu przez policjantów za posiadanie 320 porcji amfetaminy i 11 porcji haszyszu. Mężczyzna próbował pozbyć się narkotyków wyrzucając je przez okno swojego mieszkania.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o posiadaniu narkotyków przez 20-letniego mężczyznę, mieszkańca Świdnicy. Mężczyzna na widok policjantów w mieszkaniu, przez okno wyrzucił metalowe pudełko. Jak się okazało w pudełku znajdowała się amfetamina, z której można było uzyskać 320 porcji handlowych i haszysz, z którego można było uzyskać 11 porcji narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych, przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia.
Obecnie funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group