Czytających: 1461

II-liga siatkarek: Nie doczekaliśmy się zwycięstwa MKS–u

Niedziela, 20 listopada 2011, 1:19
Aktualizacja: 1:20
Druga wyprawa na Śląsk w tym tygodniu i druga porażka podopiecznych Magdaleny Antoniak. Siatkarki II–ligowego MKS–u Świdnica po środowej przegranej 0:3 w Jaworznie, tym razem uległy 1:3 UKS–owi Krzanowice.

Świdniczanki stać było w tym spotkaniu na urwanie tylko jednego seta. Początek meczu, to zacięta gra obu zespołów, pierwsze nerwy opanowały jednak gospodynie, które wygrały 25:21. W drugiej odsłonie rywalki były zdecydowanie lepsze zwyciężając do 17. Wszyscy kibice miejscowych, którzy w tym momencie dopisywali do konta swojego zespołu 3 punkty zwątpili. W trzeciej partii siatkarki MKS-u całkowicie zdominowały przeciwniczki rozbijając UKS 25:14. Do tie-break’a doprowadzić się jednak nie udało, w ostatnim jak się okazało czwartym secie gospodynie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 25:21 i cały mecz 3:1.

UKS Krzanowice – MKS Świdnica 3:1 (25:21, 25:17, 14:25, 25:21)