Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nie zabrakło dla nikogo miejsca

Czwartek, 21 grudnia 2017, 9:06
Autor: red
Żarów: Nie zabrakło dla nikogo miejsca
Fot. UM Żarów
Na Plebanii w Żarowie odbyła się Wigilia dla osób chorych i samotnych. Tego dnia nie zabrakło dla nikogo miejsca przy świątecznym stole.

Przy zapalonych świecach, pachnących potrawach wigilijnych, kolędach w wykonaniu Zespołu Muzycznego DIAKONIA, najważniejsza była wspólna modlitwa, opłatek i świąteczne życzenia.

Tradycyjnie wieczerzę poprzedziła Ewangelia Św. Łukasza oraz życzenia bożonarodzeniowe zainicjowane przez ks. Dziekana Piotra Ważydrąga. Życzenia wszystkim przybyłym składali także burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Grzegorz Osiecki oraz zastępca kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie Beata Wilk.

Na koniec wszyscy zostali obdarowani paczką żywnościową wręczoną przez władze gminy Żarów. Wieczerza Wigilijna w całości została sfinansowana z budżetu Gminy Żarów.

To niezwykłe spotkanie było możliwe dzięki życzliwości i wsparciu: księdza Dziekana Piotra Ważydrąga, Pań z Odnowy w Duchu Świętym - Pani Teresy Smereka, Pani Marii Głodo oraz pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie. Wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia, zarówno tym wymienionym, jak i tym, których nie sposób wymienić z imienia i nazwiska serdecznie dziękujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group