Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1444
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Nowe alkomaty

Czwartek, 11 kwietnia 2024, 7:50
Autor: red
Żarów: Nowe alkomaty
Fot. UM Żarów
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Żarowie otrzymali dwa urządzenia Iblow do badania stanu trzeźwości. Przekazany sprzęt będzie wykorzystywany na terenie miasta i gminy przez żarowskich policjantów w codziennej służbie.

Nowe urządzenia, które zostały zakupione ze środków budżetu gminy Żarów, na ręce komendant KP Żarów Katarzyny Wilk przekazali burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

- Bardzo mnie cieszy, że bezpieczeństwo mieszkańców jest naszym wspólnym celem i priorytetem. Dziękuję w imieniu swoim, zastępcy komendanta oraz funkcjonariuszy z KP Żarów za wsparcie z Państwa strony oraz doposażenie nas w urządzenia Iblow, które będą wykorzystywane zarówno w ramach profilaktyki przeciwdziałania nietrzeźwości kierowców oraz realizacji lokalnej polityki przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania alkoholu, jak również będzie dedykowane do codziennej służby patrolowej – dziękowała komendant Komisariatu Policji w Żarowie Katarzyna Wilk.

Zakupiony sprzęt pozwoli policjantom na sprawne wykonywanie czynności służbowych. Alkomaty Iblow są szybkim i prostym w obsłudze bezkontaktowym (pomiar bez ustnika) wskaźnikiem obecności alkoholu w organizmie. Ułatwi to wstępne zbadanie stanu trzeźwości podczas wykonywanych przez funkcjonariuszy interwencji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group