Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Jaworzyna Śląska: Nowe chodniki w gminie Jaworzyna Śląska

Piątek, 15 listopada 2013, 12:09
Aktualizacja: 12:14
Autor: red.
Gmina Jaworzyna Śląska: Nowe chodniki w gminie Jaworzyna Śląska
Fot. użyczone
W ostatnich miesiącach nowych ciągów pieszych doczekali się mieszkańcy gminy Strzegom oraz gminy wiejskiej Świdnica. Teraz przyszedł czas na mieszkańców miejscowości Pasieczna i Czechy w gminie Jaworzyna Śląska.

12 listopada oficjalnie oddano do użytku dwa chodniki. Jeden, we wsi Pasieczna, o powierzchni prawie 1700 m2 , drugi w miejscowości Czechy, o powierzchni ponad 760 m2. Przy okazji prac poszerzono i wyremontowano nawierzchnię skrzyżowań i zatok autobusowych oraz namalowano nowe pasy dla pieszych.

- To kolejny przykład bardzo dobrej współpracy powiatu i gminy przy inwestycjach drogowych i z pewnością nie ostatni. Na przyszły rok planujemy przeprowadzić kolejne remonty chodników w Gminie Jaworzyna Śląska, tym razem renowacji doczekają się ciągi piesze wzdłuż dróg powiatowych nr 2913D i 2911D w miejscowości Milikowice. Dlatego dziękuję Burmistrzowi, Zastępcy Burmistrza oraz całej Radzie Gminy za pomoc i współpracę – podsumowuje Sabina Cebula, Etatowy Członek Zarządu. Warto dodać, że fundusze na inwestycję władze gminy pozyskały z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działanie „Odnowa i rozwój wsi”.

- Dziękuję wszystkim zaangażowanym w inwestycję oraz mam nadzieję, że w równie licznym gronie spotkamy się przy okazji kolejnego odbioru w Jaworzynie Śląskiej – żartował burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Wartość prac wyniosła 833 tysiące złotych i wykonała je Firma Drogowa Budroad Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group