Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Nowe lampy w Jaworzynie

Wtorek, 8 grudnia 2020, 7:28
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Nowe lampy w Jaworzynie
Fot. UM Jaworzyna Śląska
30 nowych lamp zostało zamontowanych wzdłuż ulic Klonowej, Dębowej i Jodłowej w Jaworzynie Śląskiej. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 126 tys. złotych, z czego 100 tys. złotych wyniosło dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego.

W czwartek 3 grudnia efekt finalny zakończonej w czerwcu inwestycji mógł zobaczyć wicemarszałek województwa dolnośląskiego Grzegorz Macko przy okazji swojej wizyty w gminie. - Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców jest dla nas bardzo ważna. Jest to pierwszy etap inwestycji oświetleniowych. Przygotowujemy właśnie wnioski o dofinansowanie kolejnych etapów. Dziękuję Urzędowi Marszałkowskiemu za dofinansowanie i dotychczasową dobrą współpracę – mówi burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Zadanie zrealizowano w ramach konkursu „Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2020” organizowany przez samorząd województwa dolnośląskiego. Łącznie zamontowano 30 nowych słupów i lamp oświetleniowych.

Inwestycja nie tylko podniesie poziom bezpieczeństwa mieszkańców, ale też wpłynie na ograniczenie zużycia energii. Wszystkie zamontowane lampy są ledowe i energooszczędne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group