Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 868
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowe radiowozy

Czwartek, 4 lutego 2016, 8:57
Autor: opr.red.
Świdnica: Nowe radiowozy
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
Aż dziewięć nowych radiowozów, w tym pięć nieoznakowanych, zasiliły policję powiatu świdnickiego. W piątek doszło do uroczystego przekazania samochodów.

Siedem samochodów trafiło do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy dzięki współpracy Policji z samorządami powiatu świdnickiego. Samochody zostały zakupione w ramach tzw. "Sponsoringu 2015" z budżetu Komendy Głównej Policji oraz budżetu Gminy Świdnica, Starostwa Powiatowego, Miasta i Gminy Świdnica, Gminy Strzegom i Żarów.

Gmina Świdnica i Starostwo Powiatowe przekazały dwa samochody nieoznakowane m-ki Hyundai I20, Gmina Żarów- dwa samochody : oznakowany m-ki Opel Corsa i nieoznakowany m-ki Hyundai I20, Miasto i Gmina Świdnica- samochód oznakowany m-ki Kia Ceed, Gmina Strzegom- samochód nieoznakowany m-ki Hyundai I20 i oznakowany m-ki Opel Corsa.

Dwa z samochodów trafią do ruchu drogowego, po jednym do Wydziału Kryminalnego, Dochodzeniowo-śledczego i Prewencji świdnickiej Komendy, natomiast pozostałe cztery zostaną rozdysponowane do jednostek terenowych w Strzegomiu i Żarowie.

W uroczystości przekazania pojazdów wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych oraz kapelan Policji Diecezji świdnickiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group