Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Noworoczny mecz piłkarski

Środa, 11 stycznia 2017, 15:45
Aktualizacja: 15:47
Autor: red
Żarów: Noworoczny mecz piłkarski
Fot. UM Żarów
Piłkarze, działacze i sympatycy piłki nożnej sportowo powitali Nowy Rok. Po raz pierwszy na nowym boisku treningowym w Żarowie rozegrany został mecz noworoczny.

Wynik był sprawą drugorzędną, liczyła się dobra zabawa i piłkarskie spotkanie.

Organizatorzy noworocznego meczu - klub sportowy Zjednoczeni Żarów przygotowali dla wszystkich uczestników gorące kiełbaski z grilla.
- Wśród zawodników grających na nowym boisku nie zabrakło 12 i 60-latków. I choć, końcowy rezultat nie miał żadnego znaczenia, nie zabrakło także sportowej rywalizacji. Był to pierwszy mecz noworoczny zorganizowany na naszym nowoczesnym boisku i mamy nadzieję, że nie ostatni - mówił Norbert Gałązka wiceprezes klubu Zjednoczeni Żarów.

Dodatkowo sportowych zawodników do wspólnej rywalizacji zachęcał gorący doping kibiców, których także nie brakowało podczas meczu noworocznego.
- Rzeczywiście taki doping tylko mobilizuje do gry, dlatego każdy zawodnik starał się pokazać jak z najlepszej strony. Ale nie wynik był tutaj najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Za rok zapraszamy na kolejny noworoczny mecz na boisko - dopowiadał Mariusz Borowiec, jeden z grających zawodników.

Nowe boisko treningowe, które do użytku oddane zostało w 2016 roku otwarte jest dla wszystkich sportowców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group