Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1295
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowy prezes

Czwartek, 22 lutego 2024, 7:53
Aktualizacja: 9:54
Autor: red
Świdnica: Nowy prezes
Fot. użyczone
Nowy prezes stanie na czele Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich.

Andrzej Panas nie będzie już kierował Stowarzyszeniem Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Nowym prezesem został wybrany Marek Piecewicz, prowadzący na Rynku w Świdnicy Kancelarię Notarialną.

Przez osiem lat kierowania SPIKS-em Andrzej Panas kontynuował najważniejsze inicjatywy edukacyjne w zakresie przedsiębiorczości oraz projekty zainicjonowane przez niego i rozwijające talenty młodzieży – w tym przede wszystkim konkurs„Zalogowani”, który stał się sercem programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”, każdego roku z powodzeniem organizowanego przez świdnicki magistrat. W trakcie swojej prezesury podejmował też nowe działania, do których należą m.in. spotkania lokalnych przedsiębiorców – pozwalające na wymianę biznesowych doświadczeń, a także dające okazje do rozmów z samorządowcami.

Decyzję o wyborze nowego prezesa członkowie SPIKS podjęli na Walnym Zebraniu na początku lutego 2024 r. Na czele jednej z najstarszych organizacji biznesowych w regionie stanie Marek Piecewicz, właściciel Kancelarii Notarialnej w Świdnicy i od roku członek SPIKS. Nowy prezes będzie piastował swoją funkcję przez 2 kolejne lata. Tyle bowiem trwa kadencja określona przez statut stowarzyszenia.

Władze świdnickiej organizacji biznesowej powołały także nowy zarząd. W skład jego weszli – Krzysztof Habowski, Marek Jodko, Mariusz Lenkiewicz, Radosław Nowicki, Andrzej Panas oraz Piotr Wywrot.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group