Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1113
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Nowy radiowóz

Sobota, 4 grudnia 2021, 13:23
Aktualizacja: Niedziela, 5 grudnia 2021, 10:23
Autor: red
Marcinowice: Nowy radiowóz
Fot. KPP Świdnica
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy powiększyła się o nowy radiowóz. Trafił on do Posterunku Policji w Marcinowicach.

Za nami uroczyste przekazanie nowego radiowozu dla Posterunku Policji w Marcinowicach. Oznakowany radiowóz marki Kia Sportage wyposażony jest w benzynowy silnik 1.6 l z napędem 4x4 i mocy 177 KM. Pozwoli on na dotarcie do każdego miejsca na terenie gminy, co bezpośrednio przełoży się na sposób i jakość realizowanych zadań na rzecz bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Kluczyki do radiowozu wraz z życzeniami bezawaryjnej eksploatacji, uroczyście przekazali funkcjonariuszom Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy mł. insp. Andrzej Dobies, Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń oraz Przewodniczący Rady Gminy Artur Fiołek. W uroczystym przekazaniu uczestniczyli także Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Wojciech Miazga, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadkom. Piotr Jaros oraz kierownik Posterunku Policji w Marcinowicach asp. szt. Remigiusz Strzelczyk, a także dzielnicowi posterunku.

Mł. insp. Andrzej Dobies oraz kierownik posterunku asp. szt. Remigiusz Strzelczyk podziękowali władzom Gminy Marcinowice za wsparcie w zakupie radiowozu. Jego codzienne wykorzystanie w służbie patrolowej znacząco przyczyni się do ograniczenia negatywnych zjawisk na terenie gminy. Radiowóz typu SUV będzie mógł dotrzeć min do miejsc nielegalnych wysypisk śmieci w lasach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group