Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 854
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Nowy radiowóz przekazany

Poniedziałek, 31 października 2016, 7:42
Autor: red
Dobromierz: Nowy radiowóz przekazany
Fot. UG Dobromierz
Dobromierski Posterunek Policji wzbogacił się o nowy samochód.

Radiowóz w wersji oznakowanej marki Opel Corsa będzie służył funkcjonariuszom podczas codziennej pracy. Uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego samochodu odbyło się na dobromierskim rynku.

W uroczystości udział wzięli: wójt Jerzy Ulbin, przewodnicząca Rady Aleksandra Luks wraz z radnymi, komendant Powiatowy Policji w Świdnicy nadkomisarz Andrzej Dobies, kierownik Posterunku Policji w Dobromierzu st. asp. Małgorzata Bielawska wraz z funkcjonariuszami, ks. Andrzej Walerowski, a także sołtysi, urzędnicy i mieszkańcy gminy.

Wójt Jerzy Ulbin przekazując symbolicznie klucze oraz dokumenty do nowego radiowozu podkreślił, że Gmina Dobromierz stawia na bezpieczeństwo swoich mieszkańców i dlatego zdecydowała się wyłożyć 50% środków na zakup nowoczesnego radiowozu, który będzie dużym wsparciem w służbie policjantów.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy Andrzej Dobies oraz Kierownik Posterunku Policji w Dobromierzu Małgorzata Bielawska serdecznie podziękowali samorządowcom za pomoc finansową przy zakupie pojazdu, podkreślając dobrą współpracę Policji z władzami samorządowymi i zapewniając, że dzięki temu policjanci jeszcze sprawniej i szybciej będą mogli dotrzeć do miejsc, gdzie ich interwencja będzie niezbędna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group