Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Nowy sprzęt

Czwartek, 12 grudnia 2019, 7:44
Aktualizacja: 9:45
Autor: red
Mrowiny: Nowy sprzęt
Fot. UM Żarów
Pracownia przyrodnicza w SP Mrowiny wyposażona w nowy sprzęt.

Pracownia przedmiotów przyrodniczych w Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach została wyposażona w pomoce naukowe, które umożliwią realizację podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych, takich jak: biologia, geografia, fizyka i chemia oraz pozwolą młodym ludziom nabywać wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Zakup pomocy naukowych był możliwy dzięki przyznanej ministerialnej subwencji z rezerwy oświatowej na wyposażenie pracowni przyrodniczej w kwocie 74.375,00 złotych.

- Budowa narządów ciała, wszelakie procesy chemiczne i fizyczne, układ słoneczny czy pogoda, mapa dla uczniów nie są już żadną zagadką. Zakupione pomoce naukowe są wykorzystywane prawie na każdej lekcji z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Nauka dzięki nim staje się łatwiejsza, a uczniom łatwiej jest zapamiętać często skomplikowane zjawiska czy budowę różnych komórek oraz organizmów. Szkoła zakupiła także 6 robotów Photon, dzięki którym programowanie nie ma już tajemnic, ale przede wszystkim podczas pracy z nimi jest dużo zabawy – mówi Małgorzata Wojtusiak ze Szkoły Podstawowej w Mrowinach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group