Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Nowy zastępca

Piątek, 3 lipca 2020, 15:58
Autor: red
Świebodzice: Nowy zastępca
Fot. UM Świebodzice
W czwartek, 2 lipca 2020 r., w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach, odbyła się zwołana przez Burmistrza Pawła Ozgę konferencja prasowa, której głównym tematem było oficjalne przedstawienie nowego Zastępcy dr. inż. Tobiasza Wysoczańskiego.

W spotkaniu uczestniczyła Sekretarz Miasta Sabina Cebula oraz przedstawiciele mediów lokalnych i regionalnych: Telewizji Dami, Miejskiej Telewizji Internetowej, Radia Wrocław, Radia Sudety, portali Doba.pl, DB2010.pl.
Po powitaniu zebranych, Burmistrz miasta przypomniał, że przez ostatnie 8 miesięcy, po odwołaniu na wniosek CBA, jego byłego zastępcy, ta funkcja w urzędzie pozostawała nieobsadzona.

Nowy Zastępca Burmistrza to 30 letni świebodziczanin, dotychczasowy radny powiatowy, były przewodniczący powiatowej Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Zasiadał również w Radzie Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej LATAWIEC w Świdnicy. Jak sam podkreśla jest osobą otwartą na szeroko pojęty dialog społeczny. Pytany o plan działania, wskazał, że najważniejsze jest dla niego dobro mieszkańców, dlatego stawia na współpracę ze wszystkimi radnymi. Burmistrz podkreślał jak ważne jest podążanie w jednym kierunku. Nawiązał w ten sposób do trudnej sytuacji jaka panuje w Radzie Miejskiej w Świebodzicach, gdzie radni opozycyjni za priorytet przyjęli negowanie działań władzy, nie licząc się z faktem, że takie postępowanie przynosi szkodę dla miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group